.

.

Водоотпорен Накит Патувањето Организаторот За Чување Ѓердан Earring Прстен Хривнија

Водоотпорен Накит Патувањето Организаторот За Чување Ѓердан Earring Прстен Хривнија

DEN 1288.56
Достапност
Залиха

Накит Патување Водоотпорен Организаторот за Ѓердани, Обетки, Прстени & Нараквици Прстен носителот накит екранот накит armoire накит организатор накит складирање. ✔ ВОДООТПОРЕН : Трајни и се спротивставува водоотпорен најлон екстериер, кој ќе се спречи вашиот накит од било штета симпатична соба оркестарот естетски накит складирање симпатична соба оркестарот.Се состои од : - 2 прстен бендови - 5 метежот-слободен ѓердан носителите - 4 earring бендови - 1 патент џеб за големи предмети - 1 монтажни патент џеб.Големина : 10 x 7 x 2 инчи Надворешен материјал : полиестер Внатрешни работи надеж : Кадифе.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа