.

.

QNDYDB Божиќ календар накит кутија сет 2 ѓердани + 12 приврзоци + 4 пара на уво куки + 6 парови Ѓердан слепи кутија Обетки Обетки Преносни Подарок Кутија 2021

QNDYDB Божиќ календар накит кутија сет 2 ѓердани + 12 приврзоци + 4 пара на уво куки + 6 парови Ѓердан слепи кутија

DEN 616.80
Достапност
Залиха

Одбројување од 1 декември до Божиќ Ден, секој ден има нови изненадувања.Со овој адвент календар ќе се полни на Божиќ спомени и секој ден ќе биде подобро.Божиќ е тука кога ќе го отворите прозорецот 24. Прозорецот.Ова е уникатна и интересна Божиќ календар накит кутија сет. 2. Одбројувачки vom 1. Dezember bis zum 1. Weihnachtsfeiertag, jeden Ознака gibt es neue Ãœberras Use овој Божиќ pendant да го прослават радост на ова време од годината.Неколку Божиќни украси како Дедо Мраз, снешко, чорапи и други работи поврзани со Божиќ висат на ѓердан.Божиќ обетки и уво куки се користи за да ги красат прекрасни расположение.Ова е посебно одмор третман. 2 ѓердани + 12 приврзоци + 4 пара на уво куки + 6 парови на уво studs.Секое парче накит е направен од еколошки легури.ѓердан слепи кутија обетки обетки преносни подарок кутија.Доаѓањето календар Божиќ носи радост.Присутни овој накит сет за себе или за некој што го сакаш, Носи тоа може да промовира здравје и убавина, ви посакувам среќа и обновување.Уживате во големо изненадување, неколку дена пред одбројување до Божиќ!.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.опишете : Материјал : алуминиум alloy Size : 25 * 25 * 2.5 cm Packing големина : 28 * 28 * 3cm Weight : 200g Due во различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата боја.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2cm разлика.Одбројување од 1 декември до Божиќ Ден, секој ден има нови изненадувања.Со овој адвент календар ќе се полни на Божиќ спомени и секој ден ќе биде подобро.Божиќ е тука кога ќе го отворите прозорецот 24. Прозорецот.Ова е уникатна и интересна Божиќ одбројување календар.Пакет including Packing листата : 2 * necklace12 * followers4 * уво hooks6 * обетки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа