.

.

П патување Накит Складирање Торба Мултифункционален Накит, Козметика Кеси Случај Преносни Патување Накит Организатор Торба Свадба Партија Валентин Ден Годишнина

П патување Накит Складирање Торба Мултифункционален Накит, Козметика Кеси Случај Преносни Патување Накит Организатор

DEN 551.76
Достапност
Залиха

Чувајте ги сите скапоцени камења во ред!Оваа сомот торбичка доаѓа со 6 различни делови за различни додатоци, од часовници, обетки, карики, прстени, белегзии да ѓердани!.Луксузен и елегантен дизајн!Дизајнот на овој додаток торба има елегантни, минималистички и луксузен се чувствуваат!.Носат повеќе работи со помалку простор!Со страница-претворање дизајн, ние да може ефективно да креирате повеќе простор за складирање без преземање на повеќе простор во вашето училиште торба, па може да се чува уредно со најмалку износот на патување за време на патувањето!.Јасна цел, лесно да пристапите!Повеќе не треба да се ископа надвор торба за одредена earring!Со theclear графички дизајн, лесно можете да најдете додатоци што ви треба!Чувајте ги вашите накит од гребнатини!Направени од високо-квалитет мазна, водоотпорен синтетички сомот свила, ова торбичка им овозможува на вашиот накит да се води уредно, без гребнатини!Грбот ефикасно да го спречува вода или на други нечистотијата од поврзеш со додатоци!.Оваа торбичка ќе ви овозможи да се задржи вашата елеганција и прибор за вашето патување во повеќе организиран начин!.Боја : A.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа