.

.

Патување Носат Накит Организатор Навивам Случај (Темноцрвена/Крокодил)

Патување Носат Накит Организатор Навивам Случај (Темноцрвена/Крокодил)

DEN 311.76
Достапност
Залиха

Три пати Спојки за спроведување и Организирање на Накит за патување во Богат Длабоко Бургундија Крокодил Печати.Патување Случај Карактеристики 3 Zippered Џебови, Брзо Бар за 5 пар Обетки, и Кадар Прстен Бар.Димензија Отвори : L 13 1/4" x W 8 1/4".Совршена Големина за да се Скривам во Вашата Чанта, во Автомобил или на Патување Багаж.Одличен Начин да го Носи вашиот Накит Кога сте Во движење.Боја : Бургундија / Крокодил.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа