.

.

JinHuoHuo Мала Кутија за Накит,Кадифен Сомот Патување Накит Организатор,Накит Патувањето Организаторот ,Патување Накит Случај,Двојно casket,СТП Кожа Мали Преносни П

JinHuoHuo Мала Кутија за Накит,Кадифен Сомот Патување Накит Организатор,Накит Патувањето Организаторот ,Патување

DEN 381.12
Достапност
Залиха

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Квалитет СТП кожа надворешноста и напредни сомот внатрешни работи, еколошки и анти-абразивни; мека кадифена ткаенина линии во внатрешноста на овој скапоцен камен случај, Мека обвивка внатре помага да се заштити вашите скапоцени предмети од гребење во меѓувреме ви нуди удобно допир. 【Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР】Накит Организатор големина е 6.2'x4.56'x1.96' (L x W x H), само 0.66 lbs, преносни и мала тежина,лесно да се носат во вашите чанти или во вашиот багаж.Накит случај може да се случи лесно со една рака.4 прегради на овој накит патувањето организаторот го задржи вашето драгоцено парчиња организирани. 【ПАТУВАЊЕ ПРИЈАТЕЛСКИ】 Патување Накит Случај со двојно обложени партиција дизајн обезбедува студ плочи, ѓердан куки, прстен жлебови и прилагодливи простор за складирање за да се сместат повеќе накит. 【ДОМОТ ПОДАРОК】Елегантна и едноставна, Ова патување накит кутија е креативен подарок за девојки, дами и дами патници.,или дури и само како малку третираат за себе,особено погоден за Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Свадба Ден, Денот на Мајката, Годишнина Ден. 【ОДЛИЧНА УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА】 Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ви 7 дена/ 24 часа, за да ви служи.Боја : Розова.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа