.

.

Jewerly Кутија Плажа Флип Апостолки Во Виножито Боја Организатор Кутија Преносни Кожа Trinket Кутии За Накит За Ѓердан,обетки,прстени,нараквица,часовници Жените Дама Дев

Jewerly Кутија Плажа Флип Апостолки Во Виножито Боја Организатор Кутија Преносни Кожа Trinket Кутии За Накит За

DEN 1320.00
Достапност
Залиха

Димензија - Совршена големина во 10.24"L x 6.5"H x 2.17"W,accommodates сите видови на накит.Мода патување - направени од микрофибер кожа материјал, Исклучителна шема печатени на целата торба.Убава и здрав накит патување случај за безбедно чување далеку и да се заштити вашите скапоцени накит.Практичен дизајн - накит торба има zippered главниот џеб, кој е опремен со 5 ѓердан токи, 2 прстен ролни, 1 обетки и 2 патент џебови;Лесно да ги зачувувате и организирате вашите накит и да ги одржувате уредни и безбедна.Мултифункционален use - различни функционални зони можат да се сместат повеќе накит.Се вклопува во еден куфер, ранец или чанта.Тоа совршен за патување, бизнис патување, перформанси и други активности на отворено.Совршен подарок - Оваа исклучителна накит случај е првиот избор за совршен подароци.За сопруги, пријателки, пријатели и семејството.Ова патување накит складирање торба е направен од микрофибер кожа и е отпечатен на целата торба.Тој има едноставен дизајн, кој никогаш нема да одат надвор на стил.Накит торба големина : 10.24(L) x 6.5(H) x 2.17(W) inch Consists на : ѓердан клипови - 5 клипови со две elasticated пошта подолу за одржување ѓердани.обетки panel - 1 панели,за организирање на обетки или брошеви.Прстен бендови - 2 бендови може да се одржи повеќе од прстени.interlayer zippered кеси - 2 кеси може да дополнителна место за чување на вашиот нараквици или други мали предмети.страна zippered џеб - 1 пространа џеб за чување valuables A различни функционални партиции може да прими повеќе накит, и вашиот накит може да бидат подредени и организирани во правилен и соодветен начин за време на патувањето.Соодветна големина лесно да се стави во рачна ташна, багаж и ранец кога патувате или бизнис патување.И совршен одмор подарок за мајка, сопруга, пријателка или сестра.Инструкции за перење : не се мијат, железо, или сува чиста.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа