.

.

Девојка Накит Кутија за Накит се Прикаже/Застане/Држач Дрво Форма Ѓердан Earring Хривнија Носителот Организатор Рек Кула Накит Организатор Десктоп Декорација Подаро?

Девојка Накит Кутија за Накит се Прикаже/Застане/Држач Дрво Форма Ѓердан Earring Хривнија Носителот Организатор

DEN 1041.60
Достапност
Залиха

Ние секогаш сме подготвени да ви обезбеди со персонал за услуги на корисниците, и ние ќе ви послужи wholeheartedly.Тие се користат за да се соберат и да го покаже накит, како што се прстени, обетки, ѓердани, нараквици, и слично.Тој е дизајниран како Дрво форма, изгледа многу жив и шармантна, да ви даде добро расположение.Пренослив и простор за заштеда кога не го користите, совршена за домашни накит организација.Пакет Содржина : 1 * Накит Држачот.Гаранција За Квалитет-100% Задоволство Гаранција!Добредојдовте во мојата продавница, ќе има нови производи секој ден, надевајќи се да ја добиете вашата одобрување и поддршка, ви благодариме!Име на производ : Дрво Форма Ѓердан Earring Хривнија Носителот на Производот материјал : ПВЦ + log Purpose : Чувајте или прикаже jewelryprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.2. Горенаведените податоци за повикување само.Големината е мерени рачно, не се мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.3. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.4. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.5. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, сите ќе имаат многу производи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа