.

.

Darice Црн Сомот Накит 18 Прстен Екранот Лента

Darice Црн Сомот Накит 18 Прстен Екранот Лента

DEN 387.60
Достапност
Залиха

Совршен за дома чување накит, занает покажува и накит бутик прикажува.Црно кадифе.Прикажува 18 прстени. 3 групи за лесно прегледување.Мерки 4. 5 x 8. 5 инчи.Екранот прстени и чувајте ги организира со овој црн сомот прстен екранот стојат од Darice.Секој тип прикажува 18 прстени.Има 1 парче по пакет.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа