.

.

iLaik Камериер Послужавник за Мажи и Жени - Faux Кожа Ноќната Организатор, Подароци за Мажи Catchall Фах Салон Врвот Организатор EDC Фах Организаторот за Паричник Телефон Пов

iLaik Камериер Послужавник за Мажи и Жени - Faux Кожа Ноќната Организатор, Подароци за Мажи Catchall Фах Салон

DEN 1007.76
Достапност
Залиха

Донесе Tidiness да Нередот : Ова mens организатор послужавник може да се стави вашите најчесто користени предмети на едно место.Стави вашиот телефон, копчиња, паричници, часовници, слушалки, прстени, итн.во нашата послужавник да се задржи вашата работна маса или ноќни табела уредни и чисти.Таписерии и Елегантен : Нашиот помошник послужавник за мажите и жените се направени од високо-квалитет вештачка кожа, стилски и елегантен изглед и лесно да се чисти; внатрешноста е мека и superfine пената, кој може да се заштити вашиот објекти од гребнатини.Згора на тоа, ние специјално надарени часовник перница за да се олесни чување и прикажување на вашиот часовник.Димензии : 16 x 10 x 2 инчи, решетка со затворена за приватност на поклопецот може да ги зачувате вашите очила и мобилен телефон полнење мрежа може да се смести во повеќето модели на мобилни телефони.Smart watch мрежа може да се вклопи во вашиот apple се види.Стилски s време за да додадете камериер послужавник за да ги зачувувате вашите EDC предмети.i Laik Камериер Фах ќе ви помогне да се направи простор tidier и во цел.Камериер Фах Организатор Можат да Бидат Применети на Различни Места.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа