.

.

BIHOIB Мали Месечината Накит Јадење Послужавник, Сет од 2, Декоративни Керамички Trinket Јадење, Модерен Акцент Послужавник за Суетата (Бела и Црна)

BIHOIB Мали Месечината Накит Јадење Послужавник, Сет од 2, Декоративни Керамички Trinket Јадење, Модерен Акцент

DEN 310.80
Достапност
Залиха

Сет од 2, бела и црна боја.Многу мал, секоја една големина : 4"x3"x0.6" inch (Должина x Ширина x Висина).Убава месечината облик, со користење на високо квалитетни керамички материјали и парична казна површина насликани технологија, изгледа сјајна и се чувствува мазна.Добар за одржување на прстени, обетки и мали ѓердани, накит и копчињата во Livingroom или бања.Како што е совршен организаторот за вашиот облекување маса или бања, да ги задржи вашите соба чисти и модерен.Добар дома декор уметнички дела, за дома, исто така, формална подарок.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа