.

.

Y-YUNLONG Плоштадот Јасно Акрилик Накит Носителот Фотографија Проп 16-Прстен Клипови Екранот Стојат

Y-YUNLONG Плоштадот Јасно Акрилик Накит Носителот Фотографија Проп 16-Прстен Клипови Екранот Стојат

DEN 167.76
Достапност
Залиха

√Направен од висок квалитет на акрилик материјал кој е издржлив и мазна. √Штити Накит од гребење и оштетување, држи накит организирани и подготвени да се носат. √Екранот прстени дома или во продавница, да ги задржи вашиот накит по видување. √Направи совршен подарок за модни дизајнери кои се во потрага по лесен организација. √Накит Екранот Стојат само,други додатоци демо на сликата не е вклучена. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од висок квалитет на акрилик материјал кој е издржлив и мазна.Штити Накит од гребење и оштетување, држи накит организирани и подготвени да се носат.Екранот прстени дома или во продавница, да ги задржи вашиот накит по видување.Се направи совршен подарок за модни дизајнери кои се во потрага по лесен организација.Накит Екранот Стојат само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Акрилик Факултативна Големина : 1, 2 1 Size : стан.24x15cm/9.45x5.91in 2 Големина : стан.15cm/5.91 во Изборен Стил : 1, 2 Боја : Транспарентна Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметрите на стоката

Material:
Acrylic
Optional Size:
1, 2
1 Size:
app.24x15cm/9.45x5.91in
2 Size:
app.15cm/5.91in
Optional Style:
1, 2
Color:
Transparent
Quantity:
1 Pc

Подобро ви се допаѓа