.

.

Накит Armoire Организатор, Lockable Ѕид/Вратата Монтирани Накит Кабинет со Целосна Должина Огледало, Поголем Капацитет, Облекување Огледало (Бело-2)

Накит Armoire Организатор, Lockable Ѕид/Вратата Монтирани Накит Кабинет со Целосна Должина Огледало, Поголем Капацитет,

DEN 1989.60
Достапност
Залиха

Одличен квалитет за трајни:Овој накит огледало кабинет донесува со висока густина МЕДИЈАПАН и високо ниво на слика технологија на површината, што го прави целиот производ изгледа убаво и великодушни.Она што е уште поважно, таа, исто така има функции на влага-доказ, корозија-отпорни и носат-отпорни, која не може да се спореди со други low-end накит кабинети.Автоматско LED светло : со 95led бела светлина, појас, 91 прстен жлебови (13 во секој ред, во 7 вкупно) се додаваат на десната страна на кабинетот, и постојат 17 дупка позиции за да ги зачувувате вашите различни шминка четки.На дното на шминка четка, не е повлекување од панел, кој може да ви помогне да се стави на вашиот омилен и 6 ретро куки во вашиот облекување.Исто така, постојат четири полици, секој од 4.3 инчи, освен, и шест фиоки да ви помогне чување на различни предмети.Овој голем целосна должина огледало (14.3 "L x 3.7" W x 42.5 "H) е доволно за вас да се види на прв поглед дали вашиот фокус е завршена.Покрај тоа, конфигурација на заклучување, внесете го прави вашиот накит кабинет подобро заштитени.Ако е поставена на одредена висина, што може да осигура дека детето не може да се постигне и да се подобри безбедноста.Накит вратата може да се отвори до 120 ° најмногу.Тоа се протега добро, и две сребрени куките се предвидени за вас, кои можат да бидат закачени на вратата или на ѕид.Целокупната Димензии : (14.3 x 3.7 x 42.5)" / (е 36,5 x 9.5 x 108)cm (L x W x H).Карактеристики : Автоматско LED светла Не долгометражен огледало на Ѕидот & вратата монтирани дизајн Разните и убави модели Удобен и практичен Спецификација : Рамка Материјал : МДФ Огледало Материјал : Стакло во Боја : Бела Целокупната Димензии : (14.3 x 3.7 x 42.5)" / (е 36,5 x 9.5 x 108)cm (L x W x H) Пакетот Вклучува : 1 x Накит Кабинет 1 x Инструкции 2 x Виси Куки 1 x Pack на Додатоци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа