.

.

LVSOMT 360° Вртливата Целосна Должина Огледало Накит Кабинет Armoire, Бела Стои Огледало со Накит Складирање, Големи Кат Накит Организаторот за Спалната соба, w/ Палто Бага?

LVSOMT 360° Вртливата Целосна Должина Огледало Накит Кабинет Armoire, Бела Стои Огледало со Накит Складирање, Големи

DEN 936.00
Достапност
Залиха

????[Големи Огледало] : целосна големина дизајн нуди пошироко гледање на површината, која ви овозможува да се восхитувам на вашата облека од глава до пети во телото облекување огледало на ова волшебно накит кабинет.Тоа е исто така погодно за вас да се избере убава накит и шминка во исто време. ????[Соодветен Капацитет] : накит организатор обезбедува доволно простор за складирање, може да се задржи сите накит или козметика добро организирани.Постојат две-ниво полици зад накит кабинет за да ги зачувувате вашите торба или други предмети, и грбот полици ви овозможи да се подготви за следниот фустан-up, флексибилен и лесен. ????[Стабилна База] : А 360-степен ротирачка база овозможува лесен пристап до објектите што сте сместени во внатрешноста и грб на armoire.Покрај тоа, тоа ви дава соодветна позиција да се погледне во себе си во огледало, што е повеќе флексибилен за да ги задоволат вашите различни потреби.Круг база подобрува стабилноста на накит држачот. ????[Безбеден Дизајн] : Нашата самостојна накит armoire е безбедно и скриени.Така можете да го одржите вашиот накит, шминка, и други додатоци за безбедна и чиста.Огледалото е опремен со експлозија-доказ мембрана дека никогаш нема да се загрози да парчиња кога се скршени. ????[Простор Saver] : 3 во 1 накит кабинет може да самостојна насекаде.Можете да поставите тоа во повеќе сцени : дневна соба, спална соба, дом, канцеларија и слично.Направени од премиум МДФ материјал, овој накит кабинет е издржлив за долгорочна употреба.Подебели облека решетката.Супер товарот.Може да се закачи повеќе палта.Круг огледало на работ и рамка.Без burrs.Тоа ќе не боли вашите раце.Цинк легура electroplated се справи.Анти- ' рѓа и издржливи.Лесно да се повлече. 360° rotatable двојно база.Покривајќи површина од 19.69 (50cm).Спречите случајно соборувањето.LVSOMT Накит Кабинет со целосна големина огледало е атрактивна уметнички дела кои се специјално дизајнирани за сите вашите вредности.Таа организира вашиот накит на правилен и соодветен начин и го задржува вашата козметика, безбедни и да се далеку од дофат на деца.На полн екран огледало е погодно за вас да се обидете вашата облека или накит на.Покрај тоа, неговата шик и стилски дизајн се вклопува во различни дома декор стилови.3-ВО-1 функција го прави простор за заштеда и добра за помали простории.Поседувате тоа, вашиот живот ќе биде удобен и авто-доследно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа