.

.

YOKUKINA Накит Огледало Armoire Кабинет, Големи Складирање Организатор w/LED Светло, Врата-Виси/Wall-Монтирани Lockable, бела

YOKUKINA Накит Огледало Armoire Кабинет, Големи Складирање Организатор w/LED Светло, Врата-Виси/Wall-Монтирани

DEN 448.32
Достапност
Залиха

????Frameless Облекување Огледало Armoire Големина:( За 47,3"H x 14.6"W x 3.9"D ) Целосна големина на чаша огледало екранот за вистински широк слика рефлексија. ????Екстра Голем Капацитет : Нашиот голем капацитет за складирање (1 Специјален Прстен носителот& Хривнија Бар, 1 шминка четка торба, 2 Фиоки за Складирање и 5-слој козметички Полиците, 36pc. -Ѓердан куки& 174pc. -Earring Слот) ви овозможува да правилно организирање на вашиот накит парчиња плус повеќе простор за вашата шминка и нега на кожата производи. ????6 LED Светла : Врвен осветлување обезбедува лесен пристап до jewelries дури и во темница и се изложуваат вашите скапоцени камења елегантно ( AAA батерии не се вклучени). ????Да зачувате Простор:Оваа 2-начин на подесување ви заштедува многу простор од виси над вашата врата или монтирање на ѕид.Многу лесно да се соберат со 3-точка висина прилагодување. ????Безбедност пакет : Трајни пакет за да добро се заштити mirrror кабинет.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви загриженост преку купувачот поддршка, кликнете на продавачот на име "YOKUKINA" за помош.Големина : за 47,3"H x 14.6"W x 3.9"D (120"H x 37"W x 9.7"D).боја : Бела/ Еспресо. 36pc. -Ѓердан куки Екстра Голем Капацитет да организатор сите ваши ѓердани на едно место, да се спречи knotting.Ќе ви овозможи да се види сè организиран во стилот.Простор за заштеда.Монтирање на ѕид или висат над вратата опции ви заштедува многу простор.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа