.

.

YOKUKINA LED Накит Кабинет Armoire, Големи Складирање Lockable Организатор со Frameless Слободни Стои Облекување Огледало

YOKUKINA LED Накит Кабинет Armoire, Големи Складирање Lockable Организатор со Frameless Слободни Стои Облекување

DEN 1281.60
Достапност
Залиха

????12 Авто LED Светла : Врвен осветлување ви овозможува да ги покажат своите накит fabulously и го изберете вистинскиот накит дури и во темнината. (AAA батерии не се вклучени). ????Full Screen Облекување Огледало : Ултра-модерна и frameless стакло огледало со супериорен слика рефлексија.Ви овозможува да види сè во висока дефиниција. ????Прилагодливи Огледало Агол : Прилагодување на огледало агол според вашата висина.Стои дизајн ви овозможува да се движите низ каде ќе посакате. ????Транспарентен Чување на Кутии : Лесен за чистење и отстранлив акрилик материјал со дијамант намалување на површината може да се сместат 14 кармини, лак и други козметички производи лесно. 4 транспарентна фиока ви овозможува да знаете она што е внатре без да се земе сè надвор. ????Екстра Голем Капацитет : Нашиот голем капацитет за складирање (24pc. -Ѓердан куки, 1 Кармин Организатор H x 18.5 W x 15 D (158 x 47 x 38 cm).Голем и Јасен Преглед.Frameless и слободна стои облекување огледало за тоа јасно и широк слика рефлексија.Ви овозможува да види сè во висока дефиниција.Прилагодливи Огледало Агол.Прилагодување на огледало агол 3 - начини.Бесплатни стои дизајн ви овозможува да се движите низ каде ќе посакате.Стојат дизајн, лесно да се движите низ каде ќе посакате.Висок Квалитет На Изработка.МЕДИЈАПАН е висок квалитет на производот конструиран да трае долго време.Нашите современи криви дизајн во дното обезбедува голема стабилност на огледало.Исто така доаѓа со брава и клуч за безбедност.Огромен капацитет за складирање овозможува доволно за складирање на вашите козметички производи, сите во само едно место. 24pc. -Ѓердан куки, 1 Кармин Организатор s guide.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа