.

.

Перформанси Алатка W83008 Повлечи Вретено Орев Клуч за Ford 1985 година за тековната F-250 и F-350

Перформанси Алатка W83008 Повлечи Вретено Орев Клуч за Ford 1985 година за тековната F-250 и F-350

DEN 463.68
Достапност
Залиха

ИДЕАЛЕН за УПОТРЕБА : За да 1985 тековната F-250 и F-350 задни оски со висок стриже оска ореви и Dana 80 задни оски.ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ : Центар цевка се усогласува клуч на орев.ТЕШКИ МАТЕРИЈАЛИ : Тешки хром vanadium легиран челик изградба.ГОЛЕМИНА : 2-3/4 инчи.Големина : 2-3/4" Вретено Орев Штекер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа