.

.

Manitowoc Мраз 000005609 Имајќи Shim

Manitowoc Мраз 000005609 Имајќи Shim

DEN 563.28
Достапност
Залиха

Вистински ОЕМ замена дел.Manitowoc пијалаци обезбедува државата на уметноста мраз машини за foodservice и пијалоци индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Manitowoc Мраз 000005609 имајќи shim.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа