.

.

Manitowoc Пијалаци 5031190 Дното Дупчалка Со Спирална Бургија Лет Acetal

Manitowoc Пијалаци 5031190 Дното Дупчалка Со Спирална Бургија Лет Acetal

DEN 564.00
Достапност
Залиха

Вистински ОЕМ замена дел.Manitowoc Пијалаци е лидер во Комерцијални пијалаци и услуги индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : сад.Manitowoc Пијалаци 5031190 дното дупчалка со спирална бургија лет acetal.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа