.

.

Електрични Мраз Хлапак Машина/Мраз Хлапак - Премија Преносни Мраз Дробилката со Нерѓосувачки Челик Коцки - 85Kg/Час Износ од Кршен Мраз

Електрични Мраз Хлапак Машина/Мраз Хлапак - Премија Преносни Мраз Дробилката со Нерѓосувачки Челик Коцки - 85Kg/Час

DEN 1500.00
Достапност
Залиха

● Лак-форма назад дизајн, ергономски, солидна база намалува вибрациите и бучавата.Нашите водоотпорен ""on/off"" switch е лесно да се контролира, Ножеви запре ротирачки и моќта исклучува автоматски кога бункер се справи со е отворена за да се избегнат повреди. ● Хуманизирано дизајн е лесно за вас да се користи во секојдневниот живот.Исто така доаѓа со нерѓосувачки челик сад, што го прави полесно за вас да се служи.И бидејќи од нерѓосувачки steelmaterial, можете брзо чистење по употребата.Навистина зачувај вашето време и енергија. ● Ефикасен мотор може да го процесот до 187 lbs на избричи мраз на час, ги исполнува голем избричи кршен мраз бара брзо.Мора да имате со голема вредност апаратот за снег конус љубовници, мраз пустината храна камиони, кујна и ресторани. ● База на мраз хлапак машина е стабилна и опремени со анти-пропадна влошки, кои можат ефикасно намалување на вибрации и бучава.Така мраз бричење дробилката ви овозможува мирен и удобен workbench. ● Не само совршен за домашна употреба да се направи вкусна slushie, снег конус, пустините, и пијалаци во удобноста на вашиот дом, исто така погоден за производство на рачно изработени лапавица Поголем мраз цевка на високото врвот за натрупување до поголем и поголем снег "и"планина"" Пакет Содржина : - 1x Мраз Дробилката - 1x Нерѓосувачки челик мраз сад Забелешка : ★Рачни мерења на локации, може да биде мала грешка, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере. ★Секоја слика се зема во вид, но поради разликата во светлината, за да се прикаже и лични боја, бојата разликата е мала. ★Ние понуда на најдобри услуги на клиентите.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и јас ви посакувам среќен живот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа