.

.

Битка Спортски Науки Државното Знаме Кислород Усна Заштитник Mg 78.Тексас OS

Битка Спортски Науки Државното Знаме Кислород Усна Заштитник Mg 78.Тексас OS

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Не врела потребно.Работи со протези.Максимална breathability.Една Големина Одговара На Повеќето.Кислородот е оригиналниот патентиран mouthguard дизајниран и развиен од страна на атлетик, стоматолошки и медицински експерти, да дава супериорен струење и подобри перформанси.Таа обезбедува повеќе кислород до мускулите за побрзо закрепнување, појасни размислување и побрза реакција пати се игра по игра.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа