.

.

Златна Ѕвезда AWM9016 Кометата Мешавина Намали Крајот Влажни Четка (Пакување од 12)

Златна Ѕвезда AWM9016 Кометата Мешавина Намали Крајот Влажни Четка (Пакување од 12)

DEN 1134.96
Достапност
Залиха

4-ply Помеша Памук/Rayon/Полиестер Предиво за Одлична mositure апсорпција. 1 1/4" (3.2 cm) Headband.Не Launderable.Земја на потекло : сад.Кометата се Вклопуваат Looped Крајот Влажни Четка Тешки Перформанси за Општа Секојдневна Одржување работни Места.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа