.

.

Златна Ѕвезда AWM8024 Калифорнија String Намали Крајот Влажни Четка (Пакување од 12)

Златна Ѕвезда AWM8024 Калифорнија String Намали Крајот Влажни Четка (Пакување од 12)

DEN 1779.36
Достапност
Залиха

8-ply Цврсто Извртени памук предиво намалува linting.Апсорбира 2-3 пати своја тежина во влага. 1 1/4" (3.2 cm) Headband.Не Launderable.Калифорнија String Намали Крајот Влажни Четка 8-Ply Цврсто Извртени Предиво Намалува Linting.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа