.

.

Plano Линија Гајтанот Кутија (Јасен), Small (Мала)

Plano Линија Гајтанот Кутија (Јасен), Small (Мала)

DEN 1449.60
Достапност
Залиха

Plano се Справи со Складирање Заштита на вашата страст од 1952. Имајте линии метежот-free со Pro Latch Линија Гајтанот Кутија Компактен гајтанот кутија има 6 spools на риболов линија до 1 во.широк.Линии лесно да се пренесат во репортажите преку гумени дупки на капакот.Транспарентен за брзо и лесно идентификување на содржината.Безбедна Pro Latch затворање Погодно носат справи.Вклучува Plano линија гајтанот кутија.Продавници шест 1" spools на линија.Држи линија untangled и организирани.Ограничен доживотна гаранција.Има 6 spools на риболов линија до 1 во.широк.Линии лесно да се пренесат во репортажите преку гумени дупки на капакот.Безбедна Pro Latch затворање.Транспарентен за брзо и лесно идентификување на содржината.Удобен носат справи.Имајте линии метежот-бесплатно!.PLANO СИНЕРГИЈА 108401 и Опрема за Риболов Справи со Кеси & Кутии.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа