.

.

Kalliston | Крем Set - Калинка Рака и Телото Крем + Foot & Пета Крем | Направени од Органски Маслиново Масло | Dermatologically Тестирани | Направени во Античките Крит, Грција | 2.54 оз Сек

Kalliston | Крем Set - Калинка Рака и Телото Крем + Foot & Пета Крем | Направени од Органски Маслиново Масло |

DEN 454.80
Достапност
Залиха

✅ Направен од локалните состојки на Островот Крит, Грција. ✅ Луксузен, Кожата-Негување Лосион Збогатен Со Најдобрите Маслиново Масло и арома. ✅ Собрани од Античка Грција, овоштарниците, на маслиново масло во ова традиционално направена сапун е извонредно навлажнувачки и полни со антиоксиданси. ✅ Маслиново масло лосион можат да бидат многу ефикасни во намалување на брчките, како што продира длабоко во кожата оставајќи ја кожата во потрага поздрав и поцврст. ✅ Маслиново масло лосион е време тестирани рецепт се користи со векови, нејзините природни состојки имаат моќни исцелување и обновување својства за убава, здрава кожа.Мирис : Калинка + Foot & Пета.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа