.

.

Нова Рамнотежа Деца' Criz V1 Дизни Работи За Чевли

Нова Рамнотежа Деца' Criz V1 Дизни Работи За Чевли

DEN 911.76
Достапност
Залиха

50% Ткаенина, 50% Текстил.Увезени.текстилните ѓон.Синтетички/mesh горниот.Свежо пена Круз карактеристики нашите наградуваниот свежи пена амортизирање технологија дизајнирана за да обезбеди добро cushioned, стабилно возење.Софистицирано, а сепак технички инженерните горниот комбинира нашите иновативен ултра пета, синтетички midfoot седло, и дише мрежа да понуди поддршка со додадена слој на удобност.Свежо пена Круз е направен за да се задржи деца' нозе чувство и бара свежа километар по километар.На "Дизни мало' верзија вклучува Мини маус инспириран бои, материјали и d Нова Рамнотежа, е посветен да им помогне на спортистите да се постигне своите цели.Тоа е нивната мисија за повеќе од еден век.Тоа е зошто тие не се трошат пари на славна личност текст.Тие го потрошат за истражување и развој.Тоа е зошто тие не се дизајн на производи за да се вклопи сликата.Тие дизајн нив да се вклопуваат.Нова Рамнотежа е управувано да се направи најдобрите чевли за истата причина спортисти чипка нив : да се постигне најдоброто.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа