.

.

USB Излез Extender Surge Protector - со Ротирачки Приклучокот, 1800 Joules, 6 AC Мулти Приклучок во Штекер и 3 USB Порти (1 USB В), 3-Двострано Вртливата Моќ Лента со Распоредени Штекер Splitter за

USB Излез Extender Surge Protector - со Ротирачки Приклучокот, 1800 Joules, 6 AC Мулти Приклучок во Штекер и 3

DEN 383.76
Достапност
Залиха

【9 ВО 1 Функција USB Ѕидниот Штекер】- 6 AC штекер splitter (3 страна, 15 A/125 V/1875 W) со вграден-во 1800 Joules surge protector и 3 полнење преку USB порти (1 USB C, вкупно излез DC 5 V/3.1), 180 степен ротирачки AC приклучокот.Приземјените индикатор светлина што обезбедува вашиот уреди се безбедни. 【USB - C Smart Полнење Пристаништа】- Со вграден smart ИК технологија, high-speed USB порти се детектира автоматски уреди за полнење и избави оптимално полнење брзина, USB A до 2.4 A/5 V по порта, USB C до 3А/5 V max, се е компатибилен со повеќето USB уреди. 【1800 J Surge Protector Штекер】- повеќе приклучок во штекер обезбеди surge protector електрични шила. 3 комплементарни Пренапонска Заштита Кола, ТЕЛЕВИЗОРИ(транзиторни напон стабилизатор) MOV(метал оксид varistor) GDT(гас празнење цевка), со реакција брзина за помалку од 1 Ns, и минимум енергија-апсорбирање капацитет од 1800 Joules, многу побрзо и сигурно од традиционалните MOV surge protector коло. 【Широк Простор & Ротирачки AC plug】 - Уникатен 3-Страна простор за заштеда на дизајн моќ лента, 6 AC места со широк простор во меѓувреме, се одвојат доволно за да ги собере голема приклучоци без блокирање едни со други.Зглобот моќ лента може да се сврти лево и десно од 90 степени погодно, компактен дизајн (5.7*1.9*1.7 Инч) и лесно да се носат, го користите било каде е потребно. 【Безбедност Гарантира】 - Сертифициран од страна на ETL, FCC и TUV.USB адаптерот во штекер се спречи вашиот електрични уреди, од над-струја/над-полнење/ краток спој/над загреана.Оган-отпорни ABS школка (1382℉), како и високо-квалитетни компонента може да се подобри издржливост и безбедност.Mifaso Power обезбедува 90-ден наплата на гаранција, грижете се-бесплатно 12-месеци гаранција. 24 часа услуги на клиентите се поддржани. 180° Вртливата Дизајн – Ротирање на повеќе места во било која насока сакате без блокирање на други места.Smart Полнење преку USB – High-speed USB порти се детектира автоматски уреди за полнење и избави оптимално полнење брзина, USB-А и до 2.4 по порта, USB-C до 3А (5 V 3.1 заедничка оценка), тоа може да ви наплати 3 преносни уреди истовремено.Простор за Заштеда на Дизајн – 3-двострано дизајн и 6 AC широк распоредени места се приспособат преголеми моќ адаптери.Surge Protector – Ова штекер splitter доаѓа со 1800 Joules Заштита Оценка, мерки на заштита апарати и опрема од потенцијално оштетување на моќ извира.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа