.

.

Фан Misting Комплет - Отворен Фан Misting Систем за Ладење со 26FT (8M) Misting Црево, 9 Месинг Магла Млазници, Двоен Прстен, еден Вентил за Вода Контрола Фанови Господин за Ладење П

Фан Misting Комплет - Отворен Фан Misting Систем за Ладење со 26FT (8M) Misting Црево, 9 Месинг Магла Млазници,

DEN 311.76
Достапност
Залиха

????【Надгради Фан Misting Комплет】фан магла комплет е designes со 26ft УВ-отпорни црна СТП цевки, на 3/4", дувачкиот поврзување адаптер со филтер, 9 месинг misting млазници и ексклузивни вентил, сите овие премиум состав додатоци се користи за да се направи фан misting систем за ладење, а не блокира, без rusting andextending на услугата живот. ????【Систем за ладење за Љубителите】На misting прстен работи совршено со повеќето фанови со 15" или погоре во дијаметар.Надградба на вашиот пиедестал фанови, кат фанови, или ѕид-монтирани фанови со овој ефикасен фан господин комплет за вашиот летен живот. ????【Misting Ладење】Нашата фан misting систем е добро ладење метод во жешките летни.Водата фан господин произведени од страна на отворено господин систем е единствен и кул, целосно се апсорбира топлина околу отворено, како и ефикасно cools на температурата на воздухот околу спреј систем на околу 68℉.Во споредба со воздух навлажнувачи, фан misters работи побрзо и поефикасно. ????【Заштеда на енергија】Ова отворено фан misting систем со добра запечатување , која нуди совршени low-cost решение за вашиот двор ладење потреби.Вентилаторот за ладење misters за патио директно да го користите вода од чешма да спреј и се излади, без електрична енергија потрошувачка.Тоа им помага заштедите до 70% вода со ослободување на ултра-фини магла од традиционалните рачно полевање. ????【Пред насобраните . 1 x Водоотпорен Лента. 20 x Кабел Вратоврска.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа