.

.

Патио Фан Misting за Ладење Прстен 10M Кул Misting Комплет DIY Фан Господин Отворено Misting Систем 32.8 FT (Црна)

Патио Фан Misting за Ладење Прстен 10M Кул Misting Комплет DIY Фан Господин Отворено Misting Систем 32.8 FT (Црна)

DEN 1060.80
Достапност
Залиха

Големина : Пред насобраните Фан Misting Комплет, изработени од misting прстен на Дијаметар од 9" и 5 Метри поврзување на цевки, тој е компатибилен за сите видови на фанови кои се поголеми од 9" Дијаметар, особено отворено фанови. 5 Ексклузивни Misting Млазници : Фан Misting Прстен е направен од 5 ексклузивни отстранлив месинг млазници кои се изработени од месинг материјал, без блокирање, не rusting кои обезбедуваат совршена misting ефект, misting опсег : 20-40inch/млазницата.НИ Стандард G3/4" Цврсти Месинг Адаптер Од : 3/4" цевка адаптер е направен од цврст месинг кој е супериорен во однос на трајност од пластични адаптери, нема рѓа, без пауза и нема истекување, широко натпревар со градинарски конектори како тапа, црево splitter, градина филтер,градина тајмер итн.Уживајте во Вашиот Кул и Свежи Патио Време со Оваа Фан Misting Комплет која е погодна за вашата моментална фанови поголем од 9", нема потреба купи дополнителни посебни фанови.Тоа е користењето вода од чешма, носи одлични отворено ефект на ладење без други потрошувачка на енергија.Ние сме мали, U. S. базирани бизнис.Ние ја испорача производи поврзани со паметни и здрав живот.Имаме U. S. базирани услуги на клиентите на располагање околу часовникот за да одговараат на вашите потреби.Нашата определба е да ви помогне да живеат твоите најдобри живот!.Боја : Црна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа