.

.

O2COOL 2 Пакет Делукс Misting Рачен Пренослив Misting Фан, Виолетова (FML0001)

O2COOL 2 Пакет Делукс Misting Рачен Пренослив Misting Фан, Виолетова (FML0001)

DEN 748.80
Достапност
Залиха

УДОБНО ЛАДЕЊЕ МАГЛА : Победи на топлина со личен систем за ладење.Овој пренослив мини misting фотографии од O2 COOL нуди парична казна магла на ладна вода и моќен фан.МОЌЕН ЕДЕН-БРЗИНА на МОТОР : Со помош на моќен мотор и флексибилни фан ножеви можете да добиете кул ветре никаде!Неговата батерија управувани, бара од 2 АА батерии (не се вклучени).СОВРШЕН ЗА АКТИВНОСТИ на ОТВОРЕНО : да се Даде себе си refresh никаде!Тоа е совршен начин да се излади твоето лице на плажа, парк, на игра, кампување или на тема паркови.Совршен за употреба во затворени простории или на отворено.ПРЕНОСНИ & РАЧНИ : Оваа батерија управувана фан е совршен за патување и тоа е одличен начин за деца да се добијат некои студ.Тоа е компактен и лесен, па лесно можете да го фрли во вашиот tote торба или багаж.ШАРЕНИ ДИЗАЈНИ ЗА СИТЕ : и на Сите наши фанови и шишиња се стилски, шарени и светли!Оваа понуда е 2 ПАКЕТ.Ќе добиете 2 Пурпурна Делукс Misting Фанови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа