.

.

Canon EOS M200 Mirrorless Дигитална Камера (Бела) Премија Додаток Пакет со Canon EF-M 15-45mm е STM Леќа (Сребро) + CC2 Случај + 64GB Меморија + HD Филтри + Помошни Леќи

Canon EOS M200 Mirrorless Дигитална Камера (Бела) Премија Додаток Пакет со Canon EF-M 15-45mm е STM Леќа (Сребро)

DEN 14280.00
Достапност
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Овој Канон Камера Пакет доаѓа со Производителот Обезбеден Прибор и Една Година Продавачот Гаранција.Canon EOS M200 Mirrorless Дигитална Камера - 24.1 ПРАТЕНИК APS-C CMOS Сензор - DIGIC 8 Слика Процесор - 3.0" 1.04 м-Dot 180° Навалите екран осетлив на допир - UHD 4 K и HD 720p120 Снимање на Видео - - Вграден Wi-Fi со NFC - Креативни Помогне и Само во Вертикален Режим.Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 Е STM Леќа - стандарден зум опфаќа широк агол на краток telephoto перспективи, на EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 Е STM Објектив од Canon нуди 24-72mm еквивалентно фокусно спектар кога се користи со APS-C-format EOS M-серија mirrorless камери.Леќа поставеност има, исто така, е оптимизиран, и облоги се применува за да се намали светкаат и ghosting за зголемен контраст и јасност при фотографирањето во тешки услови на осветлување.Дополнително пакетот вклучува : 0.43 x широк агол и 2.2 x telephoto помошни леќи, филтер за полнење, макро блиску до комплет, флексибилни tripod, sandisk мемориски картички,екстра патување полнач, читач за мемориска картичка, и многу повеќе.Особено елегантен и импресивно разноврсна, бела Canon EOS M200 мешавини широк спектар на снимањето способности со секојдневна форма фактор.Покажување на 24.1 ПРАТЕНИК APS-C CMOS сензор и DIGIC 8 слика процесор, на M200 овозможува висока резолуција на фотографии снимање заедно со 6.1 fps континуирано снимање стапка и широк ISO 100-25600 чувствителност опсег за да одговараат на работа во различни услови.UHD 4 K видео-снимка, исто така, е поддржано, како и во-камера 4 K време застаруваат филм производство за креативен melding на фотографии и видео.На сензорот дизајн, исто така, овозможува Двојна Пиксели CMOS БОЛЕСТ, кој се користи фаза-откривање автофокус за брзи, точни, и непречено извршување за да одговараат на двете фотографии и видео се користи.Оваа Mirrorless Камера Пакет од Канон доаѓа со една година Продавачот Гаранција и вклучува : Canon EOS M200 Mirrorless Дигитална Камера (Бела) Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 Е STM Леќа (Сребро) Canon Батеријата и Charger Canon Вратот Strap Canon Тело и Леќа Caps CC2 Case2 Парчиња на Висока Брзина на Sandisk Меморија Cards Commander 2.2 x Telephoto Помошни Lens Commander 0.43 x Макро Широк Агол Lens Flexible Spider Tripod3 Парче HD Filter Kit (УВ, CPL & FLD)4 Парче Макро Блиску До Комплет (+1, +2, +4 & +10) Дигитални Роб Flash Tulip Sunshade Леќа Hood AC/DC Home & Патување Charger High Брзина Мемориската Картичка Reader Lens Чистење Пенкало & Blower5 Парче Камера Дополнителен Комплет - Мала маса tripod, држачот за Мемориска картичка, Екран заштитници, Леќа капа чувар & Микрофибер крпа за чистење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа