.

.

Canon EOS M100 Mirrorless Дигитална Камера (Бела) со 15–45mm f/3.5–6.3 е STM Леќа + Напредни Додаток Пакет - Вклучува да започнете

Canon EOS M100 Mirrorless Дигитална Камера (Бела) со 15–45mm f/3.5–6.3 е STM Леќа + Напредни Додаток Пакет - Вклучува

DEN 14376.00
Достапност
Залиха

WHOISCAMERA' CANON КАМЕРИТЕ ОМИЛЕН ПРОДАВАЧ - Вклучува Canon Full САД Гаранција.WHOISCAMERA' НАПРЕДНИ HANDPICKED ПАКЕТ - Канон M100 Камера w/15-45mm - San Disk 32 & 16 GB Мемориски Картички - 3 PC Филтер за Полнење - Професионална Камера Случај - Пајакот Tripod - Леќа Пен - Читач на картички - Мемориска Картичка Паричник - Екран Заштитници - Микрофибер Крпа - Чистење Решение - Памук Брисеви.ВКЛУЧЕНИ СО CANON M100 КАМЕРА - Батеријата Пакет ЛП-E12 - Батерија Полнач LC-E12 - Вратот на Рака EM-200 DB - Камера Покрие Р-Ф-4. СÈ што ВИ ТРЕБА ДА се ОДИ ПРО - 24.2 ПРАТЕНИК APS-C CMOS Сензор - 3" Тилт екран осетлив на допир LCD - Wi-Fi/NFC/Bluetooth - HD 1080p Видео Снимање - DIGIC 7 Слика Процесор.НА 'WHOISCAMERA' ВЕТУВАЊЕ – 'Задоволство гарантира' е на сите фино и лепо, но ние ќе бевме многу, а ќе биде апсолутно ВООДУШЕВЕН со вашата нарачка, па ние ќе се движат, и небото и земјата за да се направи тоа да се случи!.Who Is Camera - Реално се занимава на вистински Канон опрема!Без разлика дали сте почетник или know-it - сите, одговори на вашите фотографија повикувајќи со најголеми заштеди на најголемите име во про фото опрема.Во Who Is Camera ние сме опседнати со curating совршен снопови што се стави повеќе имагинација во секоја ваша слика, и повеќе штедење во вашиот џеб.Овој уникатен M100 Канон Дигитална Камера пакет е крајната комбо од најважен и премиум компоненти—сите нови, директно од производителот, со Канон е целосна гаранција.Започнете со право надвор од кутијата.Пука надвор од кутијата.Whols Camera Камера на Canon M100 Пакет Вклучува : Canon M100 Камера w/15-45mm San Disk 16 GB Мемориски картички (2) Професионална Камера Случај 3 PC Филтер за Полнење USB Читач на картички Мемориската Картичка Паричникот LCD Екран Заштитници Микрофибер Крпа Памук Брисеви Чистење Решение Батеријата Пакет ЛП-E12 Батерија Полнач LC-E12 Вратот Рака EM-200 DB Камера Покрие Р-Ф-4 Додадете во Кошничката со Доверба! - 100% Задоволство Загарантирани!Who Is Camera е едно семејство во сопственост на бизнис, и ние се гордееме со нашите наградуван услуги на клиентите.Ние ќе оди на екстра миле да бидете сигурни дека сте 100% Задоволни!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа