.

.

Omix-Ада 17210.03 моторното Масло Притисок Мерач за 48-67 Willys CJ2A/CJ3A/Џип CJ3B

Omix-Ада 17210.03 моторното Масло Притисок Мерач за 48-67 Willys CJ2A/CJ3A/Џип CJ3B

DEN 551.76
Достапност
Залиха

Jeep моторното Масло Мерач : Оваа замена на масло мерач се вклопува 48-49 CJ2 A, 48-53 CJ3 A и 53-67 CJ3 B модели.Jeep Величини : Замени скршен, недостасува или истрошени Џип и Willys мерачи со репродукција OMIX единици за кои автентичен изглед.Го заменува Фабрика Дел : OE 647058 и OE 800208. OMIX Џип Заменува Фабрика Делови : OMIX со гордост ги нуди сите делови што треба да се задржи вашиот Џип работи како нов со стандардите за квалитет, дека секогаш ги исполнуваат или надминуваат оние од фабриката дел.Оваа замена на масло, притисок мерач ќе го замени дефект OE единица.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа