.

.

CNC Допир Плоча - Рутер Z-Оската Нула Проверете Допир Плоча Поставување Сонда Мелничката DIY Гравирање Машина Алатки

CNC Допир Плоча - Рутер Z-Оската Нула Проверете Допир Плоча Поставување Сонда Мелничката DIY Гравирање Машина Алатки

DEN 1117.20
Достапност
Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 100% Сосема нов и висок квалитет.Цврсти легури материјал, студија и трајни производи за употреба.Во голема мера се подобри точноста, заштеда на време и удобен за работа.Исток за да го инсталирате и користите.Висока прецизност, smooths површина, исклучителен дизајн.Практична и корисна алатка за гравирање машина.Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Цврсти легури материјал, студија и трајни производи за употреба.Во голема мера се подобри точноста, заштеда на време и удобен за работа.Исток за да го инсталирате и користите.Висока прецизност, smooths површина, исклучителен дизајн.Практична и корисна алатка за гравирање машина.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Алуминиум Боја : Црна + Црвено Производ Големина : Прибл. 35 * 19.5 mm / 1.4 * 0.77 инчен Пакет Тежина : Околу. 53g Пакет се Вклучени : 1 x Гравирање Машина Алатка Како Да го Користите : Поврзете на жица на оваа алатка проверете инструмент за алатката connector на вашиот одбор за контрола на машина, тогаш одбор за контрола е GND се поврзете на рамката на вашиот рутер (рамката на рутер и на вретеното мора да има врски).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа