.

.

CNCEST Легура на фреза Дел Опрема Вратило Спојки Вметнете 9 Заби Кревање Издигнувајќи Коленото Чудак Трајни Легура Флексибилна Алатка

CNCEST Легура на фреза Дел Опрема Вратило Спојки Вметнете 9 Заби Кревање Издигнувајќи Коленото Чудак Трајни Легура

DEN 924.00
Достапност
Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Флексибилни, трајни, мазна и мазна, цинк легура е построг, флексибилен и лесен за користење, мазна и мазна, не е стабилна.Има добри механички својства на собна температура и висока отпорност на абење.Производ материјал : висок квалитет на алуминиум.Мелење машина за кревање чудак спецификации : 9 заби.Внатрешен дијаметар : 27.5 mm.Спецификација : Боја : сребрена и Црна боја.Пакување големина : 8.8*8.8*26.5 cm Пакет тежина : 1.12 кг Производ материјал : високо квалитетен алуминиумски Мелење машина за кревање чудак спецификации : 9 заби Внатрешен дијаметар : 27.5 mm Внатрешен дупка : 16mm Надворешниот дијаметар : 39.5 mm карактеристики на Производот : Флексибилен, трајни, мазна и мазна, цинк легура е построг, флексибилен и лесен за користење, мазна и мазна, не е стабилна.Има добри механички својства на собна температура и висока отпорност на абење.Пакетот вклучува : 1 XPacking количина : 1 SET Издигнувајќи Коленото Чудак + gearshaft спојки insert (внеси).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа