.

.

ПОБЕДА ЗАКАЧАЛКИ Атлетика Медал Ги Прикаже Женски

ПОБЕДА ЗАКАЧАЛКИ Атлетика Медал Ги Прикаже Женски

DEN 1327.44
Достапност
Залиха

СТИЛСКИ ЕКРАНОТ : Ова Медал Закачалка Екранот може да биде ремек-дело на вашата колекција на медали.Тоа може да биде централен на секоја соба можете да изберете да се стави во.ПРОСЛАВАТ ИЗВЕДБИ : Овој медал екранот е совршен подарок за да го прослават вашиот настап.Го прослават вашиот хард работа, вашите соништа и да бидат горди на она што го постигне досега.КРЕАТИВЕН ДИЗАЈН : мотивирачките медал екранот решетката има креативен дизајн, изграден за оние кои се сврте спортски тоа во успешна кариера.ТЕШКИ : Ова се бранеа од Нерѓосувачки Челик Медал Екранот е специјално дизајниран за да се одржи многу оптоварување на тежина без виткање или да падне ѕидот.Исто така, овие носители се Распоредени на оддалеченост од ѕидот за леснотијата на користење и визуелна жалба.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Победа Закачалки доаѓа со комплетна монтажа хардвер, металик standoffs, ѕид знак fixings и лесно инструкции за инсталација.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа