.

.

Мед, Лажица, на 304 Нерѓосувачки Челик Мед Мечка Држи Лажица Мед Мечка Мед и Сируп Мечка Стап Сервер за Мед Тенџере Тегла(Црна)

Мед, Лажица, на 304 Нерѓосувачки Челик Мед Мечка Држи Лажица Мед Мечка Мед и Сируп Мечка Стап Сервер за Мед Тенџере

DEN 220.56
Достапност
Залиха

Лесен за Користење : Uniquehoney лажици дизајн, длабоко каналите, долга рачка, ергономски дизајн, удобен зафат.Прецизната Изработка : мед мечка доаѓаат со исклучителна изработка и разумен дизајн, тоа може да ви помогне да добиете мед надвор од мед тенџере брзо.Одличен Материјал : Ова мед мечка клуч е направен од висок квалитет на храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, трајни, носат-отпорни, и отпорни на корозија.Широк Спектар на Апликации : Ова лажица мед мечка е погодна за мед, сируп, меласа, чоколадо, карамел или било слатка течност.Безбеден и Удобен : Нашата лажица мед е погодна да се прелива мед на леб или палачинки, и тоа е исто така погоден за мешани пијалаци или вино.Карактеристики : 1. Uniquehoney лажици дизајн, длабоко каналите, долга рачка, ергономски дизајн, удобен зафат. 2. Мед мечка доаѓаат со исклучителна изработка и разумен дизајн, тоа може да ви помогне да добиете мед надвор од мед тенџере брзо. 3. Овој мед мечка клуч е направен од висок квалитет на храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, трајни, носат-отпорни, и отпорни на корозија. 4. Ова лажица мед мечка е погодна за мед, сируп, меласа, чоколадо, карамел или било слатка течност. 5. Нашите лажица мед е погодна да се прелива мед на леб или палачинки, и тоа е исто така погоден за мешани пијалаци или вино.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Мед Стап Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик Површина : Огледало Светлина Обработка Боја : Црна, Жолта, Зелена (Изборен) Тежина : Околу. 70g / 2.5 oz Големина : Прибл. 16x2x2cm / 6.3x0.8x0.8in Жица со Дијаметар : Прибл. 5mm / 0.2 во Пакет Листа : 1 x Мед Стап Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа