.

.

Ruluti 4pcs Машина за Перење Не се Лизга Нога Подлога Анти-Вибрации Фрижидер Нозе Мат Кат Мебел Доказ Заштитници

Ruluti 4pcs Машина за Перење Не се Лизга Нога Подлога Анти-Вибрации Фрижидер Нозе Мат Кат Мебел Доказ Заштитници

DEN 143.76
Достапност
Залиха

Материјал : се чувствува.Заптивка перница, фрижидер подлога.Имајте вибрации, бучава и подот оценки со овие високо ефикасни не се лизга гумени подни подлоги, вашиот перална ќе биде шепот.Ја намалува бучавата и вибрациите.Големина на : 7.7*7.7*0.7 cm/3.03*3.03*0.28. Материјал : PVCType : Почувствува Pad Shape : Пакет Including1x.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа