.

.

Мебел Влошки,Acogedor TRP Само Лепило Гумени Нозе на Подот Заштитници, Идеален Не Пропадна Мебел Кат Заштитници за Фиксација во Место Мебел(12Pcs)

Мебел Влошки,Acogedor TRP Само Лепило Гумени Нозе на Подот Заштитници, Идеален Не Пропадна Мебел Кат Заштитници

DEN 170.16
Достапност
Залиха

Донесува квалитет TRP гумени материјал, издржлив и практични.Доаѓаат со самолепливи, не треба да се купи повеќе лепило.Лесен за употреба, само тргни надвор и се лепат на чиста и сува површина.Најдобар избор за заштита на дрвени кат, биро површината и ѕид итн. 1 x Торба на 12pcs Заштитни Гумени Влошки.Опис : гумени влошки се користи за заштита на површината (плочки, сјајна тешко дрво кат,ѕид, итн.) од гребнатини и вдлабнатини.За користење на мебел, тешки апарати, и си друго што може да ја напушти учениците и гребнатини.На производи се препорачува ако вашиот дом е дрвени подот.Карактеристики : Усвојување на квалитетот TRP гумени материјал, издржлив и практични.Доаѓаат со самолепливи, не треба да се купи повеќе лепило.Лесен за употреба, само тргни надвор и се лепат на чиста и сува површина.Најдобар избор за заштита на дрвени кат, биро површината и ѕид итн Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : TRP Гума, Боја : Црна, како Големина на слика : Прибл. 4.4 cm / 1.7" Кол.Дебелина : Прибл. 0.4 cm / 0.1" Количина : 1 торба на 12pcs Пакет Тежина : Околу. 16g Пакет се Вклучени : 1 x Торба на 12pcs Заштитни Гумени Влошки Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0.5 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа