.

.

Juvielich Круг Мебел Чувствува Влошки Само Лепило Мебел Чувствува Влошки Анти Нула Кат Заштитник Црна Тон 40mm 48PCS

Juvielich Круг Мебел Чувствува Влошки Само Лепило Мебел Чувствува Влошки Анти Нула Кат Заштитник Црна Тон 40mm

DEN 170.16
Достапност
Залиха

【Пакет Содржина】48pcs x самолепливи нозе влошки. 【Производ Големина】40mm/1.57 инчи,со Дијаметар x 3мм/0.12 инчен Дебелина. 【Материјал】Мека чувствува изградба обезбедува нежна бариера и мала височина на одделни површини.Таа има силна лепливоста со силна товарот капацитет, лесно ракување, нема потреба за било tools, и не ја оштети функцијата и убавината на вашата мебел. 【Лесно да се Инсталира】Чистење на мебел нозе прво, кора, и се држи на мебел влошки.Мебел нога треба да бидат исчистени од било нечистотија, остатоци или песок за да се обезбеди силна врска. 【Широко Апликација】самолепливи нозе влошки се погодни за сите видови на тротоарите (тепих, плочка, дрвени, ламинатни) и да се задржи во место било кој тип на светлина мебел,како што се столици маса троседот столици кабинет каучот и повеќе.Juvielich 48 PCS самолепливи нозе pads Description : 1.Да ги користите овие самолепливи нозе подлоги може да се намали бучавата додека се движат мебел и заштита на вашиот тврдо дрво,керамика,плочка,линолеум подови и сите други тврди површини од грозен scratches2.Самолепливи нозе влошки можат да се заштитат подови од гребнатини и да ги зачувате вашите мебел нозе, исто така, може да се избегне мебел од подвижни или лизгање наоколу.3.Нашата анти лизга мебел подлога има силна адхезија и ќе се одржи grippers на мебел за долго време.Ефикасно спречување на лизгачки и scuffs.Без лепак нокти или било какви други алатки се потребни и не влијае на функција и изглед на мебел.Спецификација : Материјал : Felt Color : Black Diameter : 40mm/1.57 inch Thickness : 3мм/0.12 inch Package Листата : 48pcs x самолепливи нозе влошки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа