.

.

iiniim 10pcs Не-Пропадна Мебел Нозе се Чувствува Влошки Табела Стол Нозе Влошки Мебел Кат Заштитници Круг 19mm Една Големина

iiniim 10pcs Не-Пропадна Мебел Нозе се Чувствува Влошки Табела Стол Нозе Влошки Мебел Кат Заштитници Круг 19mm

DEN 170.16
Достапност
Залиха

10pcs сива чувствува влошки ноктите на чувствува мебел влошки не-пропадна намалување на бучава се спречи гребнатини кат табела стол нозе влошки.Направени од високо квалитетни пластични и висока густина се чувствува материјал, сигурен и отпорност на абење, лесен, бесшумен и трајни производи за долго време. 10 парчиња во пакет, доволно количини за да се исполнат на вашата дневна потреба.Висока густина се чувствува може да се спречи судир, гребнатини и намалување на бучавата.Пет метални prongs обезбеди задржување на власта.Едноставно чистење на дното на мебел нога, кора исклучи лепливи поддршка од планирам, позиција на мебел и потоа допрете на.Безбедно да се заштитат сите цврсти површини вклучувајќи дрвени предмети, плочка, винил, ламинатни и така натаму.Исто така може да се користи за да се направи копија на мебел скршени или оштетени нога.Сет Вклучуваат : 10 Pcs Чувствува Влошки Состојба : Сосема Нов Материјал : Пластични, Филц, Метална Боја : Сива (како слики прикажани) Големина на (Дијаметар x Височина) : Круг 19mm : 1.9x1.1cm/ Круг 25мм : 2.5x1.1cm/1x0.44 инчен Круг 38mm : 3.8x1.1cm/1.52x0.44 инч Квадратен 25mm(L x W) : 2.5x2.5cm/1 × 1 инч.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа