.

.

Harilla 100 Парчиња Самолепливи Чувствува Влошки, Мебел Влошки, Подлошки За Столови

Harilla 100 Парчиња Самолепливи Чувствува Влошки, Мебел Влошки, Подлошки За Столови

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Тие можат да се движат тешки или обемни објекти, како што се маса, file кабинет, ТВ стојат, трпезарија маса, bookcases,табели, софи, кревети, dressers, recliners, било тешки за домаќинство итн.Долго-траен, тешки-должност мебел круг чувствува влошки се супер издржлив со авто-стап лепило и може да се користи за табели, cedar градите, столици, curio кабинети, клупи и многу повеќе.Тие можат да работат на Дрвени Подот, како на пример Цврсто дрво кат, Ламинатни подни и, исто така, работат на ПВЦ Подот.Да ги користите овие круг чувствува влошки за да се намали триењето и бучава додека се движат мебел и заштита на вашиот тврдо дрво, керамика, плочка, линолеум подови и сите други тврди површини од грозен гребење и оштетување.Голем заштитник за и подот.Опис : - долго-траен, тешки-должност мебел круг чувствува влошки се супер издржлив со авто-стап лепило и може да се користи за табели, cedar градите, столици, curio кабинети, клупи и многу повеќе - да ги Користите овие круг чувствува влошки за да се намали триењето и бучава додека се движат мебел и заштита на вашиот тврдо дрво, керамика, плочка, линолеум подови и сите други тврди површини од грозен гребење и оштетување - Тие можат да работат на Дрвени Подот, како на пример Цврсто дрво кат, Ламинатни подни и, исто така, работат на ПВЦ Подот. - Тие можат да се движат тешки или обемни објекти, како што се маса, file кабинет, ТВ стојат, трпезарија маса, bookcases,табели, софи, кревети, dressers, recliners, било тешки за домаќинство итн. - Голем заштитник за и floor Specification : - Материјал : Филц - Дијаметар : Прибл. 3 cm / 1.18 инчен - Висина : Околу. 0.5 cm / 0.2 inch Package Вклучува : 100 Парчиња се Чувствува Мебел Заштитник.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа