.

.

menolana МЕБЕЛ ЧУВСТВУВА ВЛОШКИ Дрво Кат Заштитник Стол/Табела Нога Леплива Назад 100/200-50pcs 38mm

menolana МЕБЕЛ ЧУВСТВУВА ВЛОШКИ Дрво Кат Заштитник Стол/Табела Нога Леплива Назад 100/200-50pcs 38mm

DEN 191.76
Достапност
Залиха

Може да се користи за табели, cedar градите, столици, curio кабинети, клупи и многу повеќе.Премиум мебел круг чувствува влошки - долго-траен, супер издржлив.Да ги користите овие круг чувствува влошки за да се намали триењето и бучава додека се движат мебел и заштита на вашиот тврдо дрво, керамика, плочка, линолеум подови и сите други тврди површини од грозен гребење и оштетување.Овие се чувствува влошки заштита на дрвени, ламинатни и винил подови од гребнатини.Самолепливи Подлоги - Едноставно peal задниот исклучување и притиснете против вашиот мебел за да се спречи триење на вашиот кат.Опис : Премиум мебел круг чувствува влошки - долго-траен, супер издржлив - Овие се чувствува влошки заштита на дрвени, ламинатни и винил подови од гребнатини - да ги Користите овие круг чувствува влошки за да се намали триењето и бучава додека се движат мебел и заштита на вашиот тврдо дрво, керамика, плочка, линолеум подови и сите други тврди површини од грозен гребење и оштетување - самолепливи Подлоги - Едноставно peal задниот исклучување и притиснете против вашиот мебел за да се спречи триење на вашиот кат - Може да се користи за табели, cedar градите, столици, curio кабинети, клупи и многу more Specification : - Материјал : Волна Fiber Package Вклучува : Многу Круг Мебел Pads Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа