.

.

Acogedor Мебел Чувствува Влошки, Премија Торба на 48pcs Мебел Влошки, Лепило Кат/Стол/Стол Нога/Табела/Троседот Заштита, Правоаголник, Црна

Acogedor Мебел Чувствува Влошки, Премија Торба на 48pcs Мебел Влошки, Лепило Кат/Стол/Стол Нога/Табела/Троседот

DEN 165.36
Достапност
Залиха

Донесува квалитет TRP гумени материјал, издржлив и практични.Доаѓаат со самолепливи, не треба да се купи повеќе лепило.Лесен за употреба, само тргни надвор и се лепат на чиста и сува површина.Најдобар избор за заштита на дрвени кат, биро површината и ѕид итн. 1 x Торба на 48pcs Заштитни Гумени Влошки.Опис : гумени влошки се користи за заштита на површината (плочки, сјајна тешко дрво кат,ѕид, итн.) од гребнатини и вдлабнатини.За користење на мебел, тешки апарати, и си друго што може да ја напушти учениците и гребнатини.На производи се препорачува ако вашиот дом е дрвени подот.Карактеристики : Усвојување на квалитетот TRP гумени материјал, издржлив и практични.Доаѓаат со самолепливи, не треба да се купи повеќе лепило.Лесен за употреба, само тргни надвор и се лепат на чиста и сува површина.Најдобар избор за заштита на дрвени кат, биро површината и ѕид итн Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : TRP Гума, Боја : Црна, како Големина на слика : Прибл. 2.1 cm x 2.1 cm / 0.8"x0.8" Дебелина : Прибл. 0.4 cm / 0.1" Количина : 1 торба на 48pcs Пакет Тежина : Околу. 17g Пакет се Вклучени : 1 x Торба на 48pcs Заштитни Гумени Влошки Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0.5 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа