.

.

Supersliders 4703995N Мулти-Површина 2-во-1 Обновливи Мебел Тепих Лизгачи со Тврдо Чорапи - Заштита & Слајд на Било која Површина 5 Лен (4 Парчиња)

Supersliders 4703995N Мулти-Површина 2-во-1 Обновливи Мебел Тепих Лизгачи со Тврдо Чорапи - Заштита & Слајд на

DEN 335.76
Достапност
Залиха

Се ДВИЖАТ МЕБЕЛ СО ЛЕСНОТИЈА се Движат мебел може да биде најтешкиот дел од движи или да ја реконструирам – но не со овие resuable Super Sliders мебел двигатели.Едноставно стави ги под големи, тешки предмети да брзо и лесно да ги преместите во сите површини – дури и carpeted и дрвени предмети.СОВРШЕН ЗА СИТЕ МЕБЕЛ - нема парче на мебел премногу големи или тешки за овие мебел лизгачи.Користете ги сите вашите омилени предмети, вклучувајќи табели, софи, кревети, dressers, recliners, тешки апарати и повеќе.СОВРШЕН ЗА ТЕШКИ МЕБЕЛ - Ќе бидете пријатно изненадени од тоа колку е лесно е да се движите вашиот тешки мебел совршено на своето место не е важно што кат сте за, бидејќи трајни гума пена обезбедува сигурна потпора.Отстранлив "sock", исто така ви овозможува да се префрлите во вашиот желка од carpeted површини тешко подови брзо и лесно.ОБНОВЛИВИ ЗА ЧИСТЕЊЕ ИЛИ ИДНА ДВИЖЕЧКА - Преуредување на вашиот мебел е бриз благодарение на овие обновливи мебел лизгачи – да се остават под вашите објекти за лесна и иднина се движат и чистење или да ги отстраните да се користи повторно и повторно.НАЈДОБРО ПРОДАВАН ПРОИЗВОД - Секој пакет вклучува 4 на #1 на бестселерот и најдоверливите круг мебел двигатели и 4 чорапи за тешко подни површини, мерење 5".

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа