.

.

Truefitt & Хил Aftershave Balm - 1805 | Богат Смирувачки Крем за Сите Типови на Кожа, 3.38 унци

Truefitt & Хил Aftershave Balm - 1805 | Богат Смирувачки Крем за Сите Типови на Кожа, 3.38 унци

DEN 1492.08
Достапност
Залиха

КЛАСИЧЕН AFTERSHAVE BALM : богат, смирувачки крем што содржи ланолин и алое вера екстракт, миризливи со 1805 букет.Погоден за сите типови на кожа и специјално формулиран за господа со чувствителна кожа.Нанесете мала количина на aftershave balm во раце и масажа во лицето и вратот област после бричење. 1805 : свеж океански мирис со врвот ноти на Бергамот, Мандарина и Cardamon, во комбинација со Лаванда, Здравец и Clary Мудрец срцето одмор на Сандаловина, Cedar Дрво и Мошус база.ИСТОРИЈА : Truefitt се споменува во текот на современиот англиски јазик, литература како бастион на стил и највисок квалитет на услуга - традиција, ние сме горди да продолжи денеска.НЕГУВАНИ ДО СОВРШЕНСТВО : Нашите производи се формулирани со исклучителна мешавина на ретки, природни и софистицирани есенции.Нашата понуда вклучува целосна линија на бричење, мирис, косата и бања производи за да се обезбеди секојдневно чешлање решение за модерниот човек.TRUEFITT & ХИЛ : Признаваат како најдобрите традиционални џентлменски берберот и мироварец во Лондон, е предвидено од остроумниот господа со само најдобрите во чешлање производи и услуги.Нова океанска мирис со врвот ноти на Бергамот, Мандарина и Cardamon, во комбинација со Лаванда, Здравец и Clary Мудрец срцето одмор на Сандаловина, Cedar Дрво и Мошус база.Во 1805 Aftershave Balm е богат смирувачки крем што содржи ланолин и алое вера екстракт, миризливи со 1805 букет.Погоден за сите типови на кожа и специјално формулиран за господа со чувствителна кожа.Нанесете мала количина на aftershave balm во раце и масажа во лицето и вратот област после бричење.Мирис.Нова океанска мирис со врвот ноти на Бергамот, Мандарина и Cardamon, во комбинација со Лаванда, Здравец и Clary Мудрец срцето одмор на Сандаловина, Cedar Дрво и Мошус база.Производ Големина - 100ml (3.38 мл).

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа