.

.

ZealSea Лице Лицето Лист Маска 14 пак, Осветлувајќи & Хидратантен корејски Лице Лист Маски со Колаген, Лицето Маска за Нега на Кожата за Сите Типови на Кожа (14 компјутери

ZealSea Лице Лицето Лист Маска 14 пак, Осветлувајќи & Хидратантен корејски Лице Лист Маски со Колаген, Лицето Маска

DEN 244.80
Достапност
Залиха

И Zeal Sea лицето лист маски НЕ се ТЕСТИРАНИ НА ЖИВОТНИ!Zeal Sea лице лист маски се Суровост-Слободни.Zeal Sea Супер-Лепливи лицето лист маски се умерена дебелина и не е лесно да се деформирани. ✨ 【Највисок Квалитет & Кореја Тестираше】Zeal Sea лицето лист маски гарантира највисок квалитет, Zeal Sea лицето лист маски ќе биде најдобриот избор за вашата дневна нега на кожата и Придружба за вашата кожа безбедно!.И Zeal Sea лицето лист маски НЕ се ТЕСТИРАНИ НА ЖИВОТНИ!Скокајќи Bunny заверена Zeal Sea лице лист маски се Суровост-Слободни.Подолу штетни состојки биле ИСКЛУЧЕНИ Алкохол, Talc, Paraben, Силикони, Синтетички Боја, Triethanolamine, Натриум Сулфат, BHT, Benzophenone.Zeal Sea има за цел да создаде еден младешки нега на кожата бренд кој conveys енергични и заднината став кон животот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа