.

.

Смешни Светот Mens Американското Знаме Патриотски Маици 4ти јули Ден Облека

Смешни Светот Mens Американското Знаме Патриотски Маици 4ти јули Ден Облека

DEN 544.80
Достапност
Залиха

90% Полиестер, 10% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Мек материјал, лесно да се водат.Американското знаме 4ти јули Ден на Т-маица направи да изгледате убав.Американското знаме патриотски т кошули за мажи.Реален 3 D-печатени т кошула дизајн.Класичен ѕвезда и шарени маици.Американското знаме одговараат лесно костим.Совршен натпревар со фармерки и панталони.На патриотски т кошули се одлични за многу различни прилики, како што се Американската Денот на Знамето, Денот на Независноста и ноќта на Вештерките.Исто така, можете да носат кога посетување на ергенска забава, свадба и други каузална или формални страни.Ако сакате да се подготви подарок за вашиот татко, сопруг, вереник, дечко, други членови на семејството и пријатели, овој патриотски кошули ќе биде добар избор.Патриотски т маици се изработени од мек и еластичен материјал.Кожата-friendly и лесно да се водат.Дизајниран со Американското знаме печати.Црвени и сини шарени ѕвезда Т-маица.Нема да исчезнат.Совршен за Американското Знаме Ден и 4ти јули.Погоден за пролет, лето, есен и зима.Основен повик краток ракав т риза за вашата гардероба.Издржливи двојно-игла за шиење.Ќе не деформирани лесно.Машина перат.Двоен-игла за шиење кратки ракави и ткаенината.Ќе не деформирани и згаснат.Реален 3 D графички печатени. 4ти јули Американското знаме дизајн.Tuxedo маици за мажи. 90% Полиестер, 10% Spandex.На патриотски Shirt е направен од мек и еластичен материјал.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа