.

.

WCZARE Мажите Божиќ ноќ на Вештерките Џек 3D Испечатени Кратки Ракави, T-Shirt

WCZARE Мажите Божиќ ноќ на Вештерките Џек 3D Испечатени Кратки Ракави, T-Shirt

DEN 479.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер. ????♀️100% Полиестер.Мазна на допир, дише и издржливи. ????♀️3 D боја-сублимација, технологија која ни овозможува да се произведуваат овие т кошула без воопшто да бледнее, напукнување, пилинг или flaking. ????♀️Околу врат и кратки ракави, Т-маица, меки и удобни на допир, малку еластична, умерена должина, слобода и удобно Т-маица.Направи да изгледаат повеќе стилски. ????♀️Тоа може да биде поврзан со фармерки, sweatpants,итн.Погоден е за трчање, пешачење, патуваат, пешачење, за работа, за секојдневно носење, Итн,тоа е најдобар избор за надворешна спортски сали. ????♀️Машина перат, ладна вода перат, ниска топлина сува. 【????♀️ По Продажбата????♀️】☞Имаме Одлична По-Продажбата на Тимот И Совршен По-Продажбата на Гаранција.Без Разлика Имате Било Какви Прашања Во Текот На Шопинг Процес, Ние Ќе Го Реши Проблемот За Вас, Штом Ќе Примите Порака.Среќен Шопинг На.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа