.

.

Пасторот Благодарност Подароци - Смешно Подарок за Свештенството Министерот T-Shirt

Пасторот Благодарност Подароци - Смешно Подарок за Свештенството Министерот T-Shirt

DEN 455.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Пасторот Благодарност Подароци - Смешно Министерот tee вели "Бидете Внимателни, Или би Можел да Заврши во Мојата Проповед".Велат дека благодарение со уникатен подарок за мажите или жените пастори министри проповедници & свештеници.Свештеникот parson & reverend ќе го сакам премногу.Единствена црква облека.Најдобри пасторот подароци за проповедник & свештенството за Божиќ, роденденот, Мајки Ден, или Татковци Ден.Голема пензионирање подароци за во пензија Христијански пасторот за неа или него.Исто така, за недела координација подароци или годишнина & да ви кажам благодарам.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа