.

.

Западниот Брег Choppers Мажите Т-Маица СЛ Класичен ATX

Западниот Брег Choppers Мажите Т-Маица СЛ Класичен ATX

DEN 765.60
Достапност
Залиха

100% Памук.Круг деколте.Мали букви на предната страна.Голем печати на грбот.Џеси Џејмс првично основана Западниот Брег Хеликоптери со желба да го направи она што тој најмногу ги сака : градење на мотоцикли во неговата мајка е гаража.Во меѓувреме, WCC стана огромен компанија, која стана светски позната пред се по своите исконски Железен Крст лого.Па зошто да не продолжиме со ваквиот успех приказна во мода?Тоа е причината зошто, во прилог на мотори и мото делови, WCC е, исто така, нуди топ-класа biker облека во која стил ги исполнува функцијата и безбедност.Западниот Брег Choppers нуди се од највисок квалитет Kevlar мотоцикл јакни, дуксери и маици да чорапи што ги инспирира луѓето чија страст е да се вози бучни и брзо возила.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа